Akce školy březen 2020

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - ROUŠKY

Upozorňuji všechny návštěvníky školních budov, že jsou povinni nosit ochranu úst a nosu i v budovách školy..
Děkuji. Mgr. Zdeněk Žanda, ředitel školy

DŮLEŽITÉ - kontrola přihlášení do elektronické ŽK

Žádám všechny rodiče a žáky, aby provedli kontrolu svého přihlášení do elektronické žákovské knížky na dmsoftware.cz, a to nejpozději do úterý 17. 3. 2020 do 20 hodin. Pokud jste zapomněli heslo nebo Vám přihlášení z jakéhokoliv důvodu nefunguje, kontaktujte prosím pana učitele Imricha na emailu: imrich.zshb@seznam.cz.
Děkuji. Mgr. Zdeněk Žanda

Veškeré výukové materiály v papírové podobě si můžete vyzvednout po telefonické domluvě v kanceláři školy (paní Kuchařová) v době od 8:00 do 14:00. Materiály si mohou vyzvednout pouze zákonní zástupci dítěte, dětem je osobní přítomnost ve škole zakázána.

Návod na domácí úkoly v Dm Software

Metodický návod

MATERIÁLY PRO VÝUKU - AKTUÁLNÍ INFO

Vážení rodiče, milí žáci, vhledem k tomu, že v minulém týdnu probíhaly v našem okrese jarní prázdniny, budou veškeré studijní materiály, informace a doporučení týkající se domácí výuky zveřejněny na webových a facebookových stránkách školy dnes tj. 16. 3. 2020. Děkujeme za pochopení.

MATERIÁLY PRO DOMÁCÍ VÝUKU

Vzhledem k mimořádné situaci budou všem žákům a zároveň rodičům základní školy zasílány prostřednictvím elektronické žákovské knížky materiály pro domácí výuku. Všechny materiály budou zároveň zveřejňovány na webových stránkách školy www.zshornibenesov.cz, kde bude možné jejich stažení.
Nemá-li někdo možnost přístupu k internetu, telefonicky kontaktujte hospodářku školy v pracovní dny v době od 8:00 do 14:00 (tel. 554748015), která Vám zajistí a předá materiály v písemné podobě.
Pro případné dotazy volejte 775318429 (Mgr. Zdeněk Žanda, ředitel školy).

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - AKTUALIZACE

Od pondělí 16. 3. 2020 bude uzavřena Základní škola Horní Benešov a dle rozhodnutí zřizovatele i Mateřská škola Horní Benešov. Více podrobnějších informací společně se zřizovatelem připravujeme a budeme je distribuovat během zítřka.

OZNÁMENÍ O VÝSKYTU SPÁLY V MŠ - informace již není aktuální

Upozorňujeme na výskyt spály v naší MŠ. Zatím je nahlášen naštěstí pouze jeden případ. PROSÍME, VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST ZDRAVOTNÍMU STAVU VAŠICH DĚTÍ !

Podrobné informace zde

OZNÁMENÍ O UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY - MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Z nařízení vlády ČR jsou od 11. března 2020 základní školy pro žáky uzavřeny. U nás se jedná o 1. a 2. stupeň, školní jídelnu a školní družinu. Mateřská škola zůstává otevřená a má zcela normální provoz.
Toto nařízení platí do odvolání!

Průběžně Vás budeme informovat o dalším dění.

Kontakt na ředitele školy: 775 318 429

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Otázky a odpovědi ohledně koronaviru

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ:

Informace ČSSZ - nárok na ošetřovné dětí do 10 let

Žádost o ošetřovné (potvrdí škola)

• • •

VAROVÁNÍ - NEBEZPEČÍ ÚRAZU!

Z důvodu větru došlo k uvolnění omítky komína na střeše budovy 2. stupně ZŠ. Dbejte tedy o zvýšenou opatrnost v těsné blízkosti budovy. Nevstupujte na ohraničený prostor na travnaté ploše!

Pozvánka na výtvarnou dílničku pro předškoláky - BUDE PŘESUNUTA NA JINÝ TERMÍN

Ve středu 18. března od 15:00 hodin v budově 1. stupně ZŠ Horní Benešov

online výuka

google classroom

dm software

KONTAKTY NA VEDENÍ ŠKOLY
775 318 429 - ředitel školy
739 206 429 - zástupce ředitele školy

• • •

Konzultační hodiny metodika prevence a výchovného poradce budou od 9. 11. 2020 do odvolání probíhat pouze po předchozí telefonické domluvě v obvyklých časech..

Termíny prázdnin ve školním roce 2020 - 2021

FB stránka školy

FOTOGALERIE ZŠ i MŠ zde
rajče foto

NOVÁ FOTOGALERIE MŠ zde
rajče foto

• • •

Konzultace školního metodika prevence, Mgr. Beaty Dostálové: každé pondělí od 14.00 - 15.00 hodin.

POVINNÁ DOCHÁZKA PŘEDŠKOLÁKŮ - NOVINKY V MŠ

certifikát UNICEF - NIC MOC

• • •

Co zabere na vši - informace