Akce školy leden 2018

Lyžařský výcvikový kurz 2018

Tak jako každý rok, i letos se naše škola zúčastnila lyžařského výcvikového kurzu v Karlově. Konal se od 13. do 20. ledna 2018 a byl určený pro žáky druhého stupně naší základní školy.
V sobotu ráno se všichni lyžaři i snowboardisté sešli na autobusové zastávce a vyrazili směr Karlov. Po náročné cestě na penzion Roháč nás konečně čekal oběd, ubytování a poučení o bezpečnosti.
Lyžovalo se od neděle, vždy dopoledne i odpoledne. Na večer byl pro nás připravený program ve formě hry, která nesla název "Ztraceni". Vymyslel a nachystal ji pro nás Michal Klich. V pátek, poslední den lyžování, se konaly tradiční závody ve slalomu.

Moc děkujeme všem učitelům, kteří se o nás celý týden starali – paní Martině Chamrádové, paní Ivoně Kozelkové, panu Zdeňku Žandovi, paní Evě Krskové, paní Zuzaně Holušové a Michalu Klichovi. Moc jsme si ten týden v Karlově užili – tak jako každý rok, samozřejmě.

žákyně 9. třídy

• • •

Informace pro rodiče dětí v MŠ - změna obsazení učitelek v mateřské škole a maňáskové divadlo

Od 1. 2. 2018 došlo ke změně v obsazení učitelek na třídách:

• Malá třída: Urbanová Zdeňka, Skotnicová Hana
  • Střední třída: Kremserová Veronika, Drozdová Dagmar
  • Velká třída: Bc. Kynclová Lenka, Čabanová Věra

Další informace:

Divadlo v mateřské škole:

12. 2. 2018 se v mateřské škole uskuteční maňáskové divadlo, na které se vybírá 40 kč za jedno dítě.

Ukončení 1. pololetí – vydání výpisů z vysvědčení

Vydávání výpisu z vysvědčení ve středu 31. ledna 2018:

• 1. stupeň: 4. vyučovací hodina, následuje oběd
  • 2. stupeň: 5. vyučovací hodina, následuje oběd

Výpisy z vysvědčení si žáci ponechávají, na konci školní roku obdrží oficiální vysvědčení.
Ve čtvrtek 1. února se normálně učí.

V pátek 2. února jsou jednodenní pololetní prázdniny.

• • •

Dějepisná olympiáda proběhla s naší účastí

Tradiční dějepisná olympiáda má v letošním školním roce již svůj 47. ročník, který je věnovaný tématu "To byla první republika aneb Československo v letech 1918 – 1938". Po úspěšném školním kole, které proběhlo v prosinci, se vydaly tři slečny z osmé třídy reprezentovat školu do okresního kola. To proběhlo v úterý 16. ledna v SVČ Méďa v Krnově. V konkurenci 36 žáků z celého okresu bojovaly Vanesa Speváková, Leontýna Pohlová a Viktorie Brázdová o postup do krajského kola, ale i přes veškerou snahu a čas věnovaný přípravě se nepodařilo skončit mezi prvními třemi postupujícími. Holky odvedly hezký výkon a chci jim poděkovat za snahu a ochotu připravovat se na vědomostní soutěž i mimo rámec povinné výuky.

Mgr. Roman Imrich, učitel

Důležité informace - odjezd na lyžařský výcvik ZŠ

Oznamujeme, že v sobotu 13. 1. 2018 v 10:45 hodin je sraz všech lyžařů a snowboardistů na autobusovém nádraží v Horním Benešově.

Termíny prázdnin ve školním roce 2019 - 2020

FB stránka školy

FOTOGALERIE ZŠ i MŠ zde
rajče foto

NOVÁ FOTOGALERIE MŠ zde
rajče foto

POVINNÁ DOCHÁZKA PŘEDŠKOLÁKŮ - NOVINKY V MŠ

• • •

NEVYŠLO NA VAŠE DÍTĚ VOLNÉ MÍSTO V MATEŘSKÉ ŠKOLE?

Řešení najdete u nás!

Výsledky ve sběru papíru - jaro 2019

Výsledky ve sběru papíru - podzim 2018

certifikát UNICEF - NIC MOC