Byli jsme v Londýně

Londýn 1

Jako správní cestovatelé jsme se všichni sešli ve škole a zkontrolovali jsme si všechny potřebné věci na cestu. Poté jsme vyrazili směr náměstí a tam na nás už čekal zájezdový autobus plný dětí z Petřvaldu. Naložili jsme si kufry a vyrazili jsme směrem na Prahu, ve vesničce u Prahy jsme vyzvedli další děti a potom hurá do Londýna. Cestou do Londýna jsme prožili mnoho zážitků, např. nám ujel trajekt. Když jsme na trajekt nastoupili, ne každému bylo zrovna nejlíp. Po příjezdu trajektem do Anglie jsme jeli po levé straně, což si ani všichni neuvědomili. Kolem sedmé hodiny večer jsme dorazili na místo setkání, kde jsme byli ubytováni do rodin.

Londýn 2

Každý z nás se dostal do skvělé přátelské rodiny, ale každá rodina neuměla dobře vařit. Ubytováni jsme byli v krásných anglických rodinných domech. Po příjezdu do rodiny jsme každý dostali večeři a potom se šli vyspat na druhý den, kdy nás čekala celodenní škola. Výuka pro nás byla velmi přínosná a naučili jsme se komunikovat v anglickém jazyce zcela bezprostředně.

Londýn 3

Další den jsme chodili po památkách, navštívili jsme např. Londýnské oko, Tower Bridge, Big Ben, muzeum voskových figurín madame Thussaud a další. Další den jsme se šli podívat na výměnu stráží u Buckinghamského paláce. V sobotu jsme si zašli do Primarku nakoupit pár věcí a vyrazili jsme domů do České republiky, na druhý den jsme byli všichni doma u svých vlastních rodičů. Celý tento výlet byl pro nás velmi příjemný a přínosný.
Naše fotografka Veronika Štěpaníková fotografovala úplně všechno, takže se na všechno můžete podívat na fotky z místa činu.

Natálie Premusová a Veronika Štěpaníková