Napiš škole, po čem se ti stýská

Při příležitosti výročí narození Jana Amose Komenského, učitele národů, jsme uspořádali aktivitu pro děti i jejich rodiče. Mohli jsme všichni přijít k budově prvního stupně a napsat Amosovi vzkaz. Jak již zaznělo v nadpisu, měli jsme Amosovi vzkázat, po čem se nám stýská.
K našemu překvapení se vzkazů nasbíralo poměrně hodně. Počasí nám nepřálo a spolu s kolegy jsme chodili kontrolovat nepromokavost krabičky s papírenskými pomůckami :)

Co jsme se dozvěděli?

• Všichni jsou nej!
  • Chybí mi paní učitelka a svačinky se spolužáky a přestávky.
  • Chybí mi kamarádi, paní učitelka, učení a obědy i kroužky.
  • Chybí mi tělocvik.
  • Chybí mi přestávky a kamarádi. PS: Jsem Michal a mám rád růžovou :)
  • Školo, vzpomínáme na tebe.
  • Matika.
  • Chybí mi vědomosti.
  • Chybí mi celá třída.
  • Chybí mi nej paní učitelka, kterou bych chtěl až do 5. třídy. PS: Jste skvělá.
  • Chybí mi hudební výchova.
  • Chci normální vyučování.
  • Chybí mi kamarádi a úsměv paní učitelky.
  • Nejvíc se mi stýská po Klárce a Kačce.
  • Chybí mi fyzika.
  • Chybí mi Karel.
  • Chybí mi paní vychovatelky.
  • Chybí mi sranda.
  • Chybí mi Denisa.
  • Mně se stýská po všem. Jak po učitelích, po učení, po normálních písemkách, po kamarádech, po přecházení z třídy do třídy a taky po chození na obědy. Chci zpátky do školy! Aspoň bychom se něco naučili.
  • Chybí mi informatika.
  • Mně chybí kamarádi, učitelé, prostředí a zábava a hluk a hlavně učení a vyhubování od učitelů :)
  • VŠE! Učitelé, kamarádi, přestávky, prostě úplně všechno a dokonce i ta matika, která mi nejde :) Chci zpátky! Tak snad v květnu :) Schrecklich :)
  • Paní učitelka, pan asistent, Krtek.
  • Nemůžeme si s holkama hrát. Paní učitelka nám nemůže dát známku do sešitu. Chybí mi družina a plavání. Už chci jít do školy za paní učitelkou a kamarády.
  • Stýská se mi po kamarádech, celé třídě 5. B.
  • Chybí mi káva po práci s kolegyněmi. Teď na ni nemám čas, musím běžet odesílat úkoly.
  • ...po všech dětech. Těším se na vás...
  • Stýská se mi po křiku naší paní učitelky.

Děkujeme všem za aktivitu a za milé příspěvky v této divné době :)