NIC MOC na jaře

velikonoce zámek

Název by mohl napovídat, že jaro opravdu na sebe nechá dlouho čekat a příroda má ještě pod nánosy sněhu hlubokou půlnoc. Ale také by mohl naznačit, že se týká našeho školního sborečku.
A to druhé je pravda!
Hned po Vánocích jsme se vrhli s vervou do práce na novém repertoáru a pilně cvičili. (Je fajn po dlouhé době napsat cvičili a ne cvičily, protože do sboru se vrátil Adam Kamír). Jarem opravdu začala naše nová vystoupení. Generálkou na sobotní zpívánky na zámku bylo vystoupení na Dni učitelů v pátek 22. 3. 2013. Tréma trošku byla, ale všichni to výborně zvládli.

noty

Následující sobotní ráno bylo hodně mrazivé a ufoukané. Spíše jsme měli pocit, že jedeme zpívat na vánoční koncert než na akci "Velikonoce na zámku". Ale v příjemně vytopeném zámeckém sklepení se zpívalo výborně. Ostatně na zámku se nám zpívá dobře pokaždé. Je o nás vzorně postaráno a patříme už vlastně k zámeckému inventáři.
Následoval útok na krámky, hlavně na ty s občerstvením. Trochu vymrzlí jsme se sešli u autobusu a pak nás čekal už jen návrat do vyhřátých domečků.

Vystoupení se povedlo a my se těšíme na to další, které bude už ve středu 27. 3. na akci "I Benešov má své talenty".

Mgr. Beata Dostálová, vedoucí pěveckého sboru

<< Zpět

© Základní škola Horní Benešov
web & design: Lenka Kuchařová 2010 e-mail: kucharova.zshb@seznam.cz