Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 2020

V letošním školním roce 2019 - 2020 se uskutečnil další ročník školního kola "Olympiády v anglickém jazyce".
Vybraní žáci si zde mohli prověřit dosavadní znalosti v anglickém jazyce.
Žáci své znalosti prokázali v těchto oblastech: gramatického testu, práci s textem, reakce na otázky – komunikace.

Soutěž proběhla ve dvou kategoriích:

Kategorie I. 6. – 7. třída (Chlup A., Čubík J., Krasula J., Kozárek D., Vaněk L.)

Kategorie II. 8. – 9. třída (8. A: Kozelková I., Kozelková A, Kretová N., Mikšík E., Lantová K., Lesáková S., 8. B: Kašík R., Kašpárek M., Kouřil A., Láčíková D., Vaňková T., Dostálová K., Krpcová T., Kučerová V., Petrová A., Maderová T., 9. třída: Zajacová K., Šrámková K., Králík T., Ružarovský J.)

Umístění

Kategorie I.1. místo Čubík Jan
 2. místo Krasula Jan
 3. místo Chlup Adam
Kategorie II.1. místo Lesáková Sabina
 2. místo Králík Tomáš
 3. místo Ružarovský Jan

Nejlepší žáci Čubík Jan a Lesáková Sabina postoupili do okresního kola Olympiády v anglickém jazyce v Krnově dne 11. 2. 2020.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou přípravu a odvahu, se kterou procházeli své gramatické a konverzační znalosti v anglickém jazyce.

Martina Chamrádová, vyučující AJ