Soutěž "O nejkrásnější vánoční stromeček 2015"

V letošním školním roce se uskutečnil již 11. ročník soutěže
"O nejkrásnější vánoční stromeček"
.

Děti, žáci a žákyně ŠD, 1. A, 1. B, 2. tř, 3. tř., 4. A, 4. B, 5. tř., 6. tř., 7. tř., 8. tř. a 9. tř. začali vyrábět ozdůbky již v měsíci říjnu. Snažili se, aby právě jejich stromeček byl co nejoriginálnější, nejzajímavější, nejpěknější a nejnápaditější, prostě nej...
Myslím, že letos se jim to určitě podařilo a všichni tak připravili porotě velmi těžké rozhodování. Porota měla 22 členů. Po dlouhém přemýšlení nakonec rozhodli takto:

1.kategorie (ŠD, 1. A, 1. B, 2. třída)

Zlaté pásmoŠD
stříbrné pásmo2. třída
Bronzové pásmo1. A
Brambůrkové pásmo1. B

2. kategorie (3. tř, 4. A, 4. B, 5. třída)

Zlaté pásmo4. A
stříbrné pásmo4. B
Bronzové pásmo5. třída
Brambůrkové pásmo3. třída

3. kategorie (6. tř., 7. tř., 8. tř., 9. tř.)

Zlaté pásmo9. třída
stříbrné pásmo8. třída
Bronzové pásmo6. třída
Brambůrkové pásmo7. třída

Soutěžící byli slavnostně vyhodnoceni na Rozsvícení vánočního stromečku a vánočních trzích, které se konaly 4. 12. 2015. Sladká odměna pro celou třídu bude předána na třídních vánočních besídkách v pátek 21. 12. 2015. Všem soutěžícím, p. učitelkám, p. vychovatelkám, SRPDŠ a Městu Horní Benešov velice děkujeme, těšíme se na příští Vánoce a vzájemnou spolupráci, a všem přejeme klidné a spokojené vánoční svátky a šťastný nový rok 2016.

Mgr. Eva Krsková