Soutěž "O nejkrásnější vánoční stromeček 2017"

V letošním školním roce se uskutečnil již 12. ročník soutěže:
"O nejkrásnější vánoční stromeček"
Děti, žáci a žákyně MŠ, ŠD, 1. A + 1. B, 2. A + 2. B, 3. tř., 4. tř., 5. tř., 6. A, 6. B, 7. tř., 8. tř. a 9. tř. začali vyrábět ozdůbky již v měsíci říjnu. Snažili se, aby právě jejich stromeček byl co nejoriginálnější, nejzajímavější, nejpěknější a nejnápaditější, prostě ten nej...
Myslím, že letos se jim to určitě podařilo a všichni tak připravili porotě velmi těžké rozhodování. Porota měla 21 členů. Po dlouhém přemýšlení nakonec rozhodli takto:

1.kategorie (MŠ, ŠD, 1. A + 1. B, 2. A + 2. B)

Zlaté pásmo2. A + 2. B
stříbrné pásmo1. A + 1. B
Bronzové pásmoŠD
Brambůrkové pásmo

2. kategorie (3. tř, 4. tř., 5. tř.)

Zlaté pásmo5. tř.
stříbrné pásmo3. třída
Bronzové pásmo4. třída
Brambůrkové pásmo

3. kategorie (6. A, 6. B, 7. tř., 8. tř., 9. tř.)

Zlaté pásmo8. třída
stříbrné pásmo9. třída
Bronzové pásmo7. třída
Brambůrkové pásmo6. A + 6. B

Soutěžící byli slavnostně vyhodnoceni na náměstí u příležitosti Rozsvícení vánočního stromečku, které se konalo v pátek 1. 12. 2017. Odměny pro celou třídu budou předány na třídních vánočních besídkách v pátek 22. 12. 2017.
Všem soutěžícím, p. učitelkám, p. vychovatelkám, SRPDŠ a Městu Horní Benešov velice děkujeme, těšíme se na příští Vánoce a vzájemnou spolupráci, přejeme klidné a spokojené vánoční svátky a šťastný nový rok 2018.

Mgr. Eva Krsková