Soutěž "O nejkrásnější vánoční stromeček 2018"

V letošním školním roce se uskutečnil již 13. ročník soutěže:
"O nejkrásnější vánoční stromeček"
Děti, žáci a žákyně MŠ, ŠD, 1. A + 1. B, 2. tř., 3. A + 3. B, 4. tř., 5. tř., 6. tř., 7. A + 7. B, 8. tř. a 9. tř. začali vyrábět ozdůbky již v měsíci říjnu. Snažili se, aby právě jejich stromeček byl co nejoriginálnější, nejzajímavější, nejpěknější a nejnápaditější, prostě ten nej.

Soutěžilo se ve třech kategoriích:
1. kategorie: MŠ, ŠD, 1. A + 1. B, 2. třída
2. kategorie: 3. A + 3. B, 4. třída, 5. třída, 6. třída
3. kategorie: 7. A, 7. B, 8. třída, 9. třída
Myslím, že se všem určitě stromečky podařily a všichni tak připravili porotě velmi těžké rozhodování. Porota se skládala z celkem 20 členů. Po dlouhém přemýšlení nakonec rozhodla takto:

1.kategorie

Zlaté pásmoŠD
stříbrné pásmo1. A + 1. B
Bronzové pásmo
Brambůrkové pásmo2. třída

2. kategorie

Zlaté pásmo5. tř.
stříbrné pásmo3. A + 3. B
Bronzové pásmo3. třída
Brambůrkové pásmo4. třída

3. kategorie

Zlaté pásmo7. B
stříbrné pásmo7. A
Bronzové pásmo8. třída
Brambůrkové pásmo9. třída

Soutěžící byli slavnostně vyhodnoceni na náměstí u příležitosti Rozsvícení vánočního stromečku, které se konalo 30. 11. 2018. Odměna pro celou třídu bude předána na třídních vánočních besídkách v pátek 21. 12. 2018.
Všem soutěžícím, p. učitelkám, p. vychovatelkám, SRPDŠ a Městu Horní Benešov velice děkujeme, těšíme se na příští Vánoce a vzájemnou spolupráci, přejeme klidné a spokojené vánoční svátky a šťastný nový rok 2019.

Mgr. Eva Krsková