Soutěž "O nejkrásnější vánoční stromeček a nejkrásnější vánoční ozdobu"

V letošním školním roce se uskutečnil již 15. ročník soutěže:
"O nejkrásnější vánoční stromeček a nejkrásnější vánoční ozdobu".

Celý projekt probíhal zcela jiným způsobem, než jsme byli zvyklí. Z důvodu mimořádných událostí byl projekt rozdělen na dvě části:

1. Děti MŠ, ŠD, 1. A, 1. B, 2. tř., 3. A, 3. B, 4. tř.,5. A, 5. B vyráběli ozdoby ve škole se svou paní učitelkou či vychovatelkou.
2. Žáci 6. A, 6. B, 7. tř., 8. tř., 9. A, 9. B své ozdoby vyráběli sami doma a měli daná přesná kritéria, co vyrobit a do jakého termínu.

• 6. A – motiv - hvězdička, barva – stříbrná, bílá, červená
  • 6. B – motiv - anděl, barva stříbrná, bílá, modrá
  • 7. třída – motiv- domeček, barva – červená, bílá, zlatá
  • 8. třída – motiv – rybička, barva – zelená, žlutá, zlatá
  • 9.A – motiv - zvoneček, barva – modrá, bílá, stříbrná
  • 9. B – motiv – stromeček, barva – zelená, červená, zlatá.

Každá třída si nastrojila svůj vánoční stromeček ve třídě, zde porota hodnotila zdařilost výrobku. Všechny ozdoby byly moc pěkné, proto všichni, kteří ozdoby vyráběli, obdrželi dárek od SRPDŠ na besídkách v pátek 18. 12. 2020.
Všechny stromečky jsou vyfoceny a můžete je shlédnout na webových a facebookových stránkách školy.
Myslím, že i v této nelehké době žáci vyrobili krásné a originální ozdoby.
Všem soutěžícím, p. učitelkám, p. vychovatelkám a SRPDŠ děkuji a těšíme se na příští (klidnější) Vánoce a vzájemnou spolupráci a zároveň přejeme klidné a spokojené vánoční svátky a šťastný nový rok 2021.

Mgr. Eva Krsková