I Benešov má své talenty

tanečnice

To, že "I Benešov má své talenty", jsme se přesvědčili ve středu 27. 3. 2013 ve sportovní hale v Horním Benešově.
Žáci ZŠ a MŠ nám zpestřili středeční odpoledne ukázkou hudebních, tanečních i dramatických dovedností pod vedením obětavých učitelů a vedoucích kroužků. Nejmladšími účastníky byly děti z MŠ pod vedením paní učitelky Čabanové
Dále se nám představil, v několika tanečních vstupech, kroužek Country Montana pod vedením paní Juřicové. Kroužek pracuje s dětmi třech věkových kategorií.
Za 1. stupeň ZŠ se nám představili žáčci 1. ročníku s písničkou Abeceda po vedením paní učitelky Blažkové a Kozelkové. Velmi pěkné bylo vystoupení žáků 3. ročníku pod vedením paní učitelky Petrlové s veršovanou pohádkou "O dvanácti měsíčkách".
Náš program zpestřily dva vstupy orientálních tanečnic ze Starých Heřminov pod vedením vedoucí Evy Bockové.
Jak už je zvykem, nesměl chybět pěvecký sbor Nic Moc při ZŠ pod vedením paní učitelky Dostálové, Blažkové a Mikšíkové.

Celý program vtipně moderovali žáci 9. ročníku pod uměleckým vedením paní učitelky Chamrádové.
"Zlatým hřebem večera" bylo závěrečné vystoupení pedagogického sboru s písní "Všichni jsou skvělí". Všestrannost našich žáků ukázala také výstava výtvarných prací žáků naší školy a keramického kroužku, který vede paní učitelka Mikšíková a paní Černochová.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem účinkujícím, vedoucím kroužků, pedagogům i Vám všem, kteří jste nás svou účastí podpořili a těšíme se na příští setkání.